Hakkımızda

Muğlada Menteşe de Satılık/Kiralık Daire Müstakil Ev Arsa AraziMuğla Merkez (Menteşe'de) 2001 yılından bu yana Muğla Emlak Müşavirleri Derneği 7.inci Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olarak Emlak Danışmanlık Hizmetleri veren Mete Emlak Ofisi, Muğla'nın Seçkin ve Müşteri Memnuniyetine Önem Veren Sayılı Emlak Ofislerinden Bir Tanesidir.
  Muğla'da Satılık/Kiralık Daire, Muğla Merkezde Sobalı/Kaloriferli Satılık Daire, Muğlada Müstakil Ev, Muğlada Arsa ve Arazi, Muğla Yaylasında Çiftlik, Yurt, Muğla Köteklide Apart Daire, Satılık Komplo Apart gibi Her Türlü Emlak Danışmanlık Hizmetleri İçin En Doğru Adres Mete Kalay Emlak Ofisi


Emlak ofisimiz 2001 yılından bu yana muğla merkez ilçe menteşe ve mahallelerinde her türlü emlak alım ve satım işlerine aracılık yapmaktadır.
 muğla merkezde, kötekli'de, düğerek'te, ortaköy'de, sece'de, yaraş'ta, soda'da, yerkesik'te, gülağzı'nda her türlü ticari ve konut imarlı arsaların satış işlemlerine ve tarla, zeytinlik gibi taşınmazlarında satışına aracılık etmektedir.
 Muğla menteşe ilçesinde faaliyet göstermek olan METE EMLAK, sit alanlarında kalan taşınmazların değerlendirilmesi hususunda da danışmanlık hizmetleri vermektedir.
 Her türlü emlak aracılık işlemleriniz için 7 gün 24 saat METE EMLAK ofisini arayabilirsiniz